«MAD HEADS XL» у Ковелі

     16 травня о 19.00 – «УкраїнSKA» (ТУР гурту «MAD HEADS XL») у Ковелі (Палац культури ім. Т. Г. Шевченка).
    

     Квитки (від 30 грн.) можна придбати у:

     – касі палацу;
     – магазинах «ДоМАЖОР» та «ДоМАЖОР +»;
     – у кіоску «Державна лотерея» (біля супермаркету «Вопак»).
    

     Довідки за тел.: 4-77-88 та (066) 914-63-25

     «УкраїнSKA» – новий проект гурту «MAD HEADS XL», в репертуарі якого українські народні пісні. Добре знайомі мелодії постануть в оновленому, часом несподіваному вигляді; мало відомі отримають шанс не бути забутими. Позитив, гарний настрій і шалений концертний драйв – усе найкраще від «MAD HEADS XL» тепер у народних піснях!

     «УкраїнSKA» – це народні пісні у стилі «MAD HEADS XL», в основі звучання – сучасний ска-панк без чітких стильових обмежень. Гурт давно відомий успішними переробками пісень «Смерека», «Два дубки», «Ой на горі цигани стояли», – саме вони і заклали основу та настрій нового проекту.

     Гурт тимчасово перетворився на квартет. Тромбоніст Валера Чесноков вже тиждень у лікарні, а тим часом трубач Вадік Нікітан у буквальному сенсі віддувається за двох. Ексклюзивні концерти в такому складі відбулися 4 березня в житомирському клубі Голден Гейт і 5-го – в київському Докер Пабі.

     Компанія Top Media Communication займається підготовкою туру на підтримку нового альбому “УкраїнSKA”! З усіх питань звертайтеся до Ольги Черткової: (067) 753-72-07

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *