«Кордон 803» або «Давайте жити дружно!»

Угринів (біля Сoкаля, Львівська обл.)/Долгобичів (Грубешівський повіт, Люблінське воєводство). Субота, 30 серпня 2008 року.

    На східному кордоні ЄС відбувся концерт – поєднання «Кордон 803» за участю зіркових гуртів з Польщі та України. Концерт на кордоні – виявлення бажання будувати мости, а не залізні мури між народами, які творять Європейську спільноту.

    На Екуменічну молитву за польсько-українське добросусідство прибули Ієрархи та духовенство із різних конфесій з Польщі та України. У спільній молитві до Транскордонної Ікони Корчминської Богородиці взяли участь Архиєпископи та Владики УГКЦ, РКЦ, УПЦ МП та УПЦ КП. Привітання надіслав Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ.

     Одним з яскравих моментів свята стала урочиста церемонія вручення статуетки нагороди Капітули польсько-українського поєднання для її цьогорічних лауреатів: Єжи Гофмана та Богдана Ступки.

     Під час концерту було зачитано привітання від Президентів України та Польщі. З відео-привітанням до учасників свята звернувся Арсеній Яценюк, засновник Фонду Open Ukraine. Лист привітання до учасників свята надійшов також від пані Катерини Ющенко, Голови Наглядової ради Міжнародного благодійного Фонду «Україна 3000».

     На «Кордоні 803» не забракло також спортивно-політичної частини. У товариському футбольному матчі зіграли команда Польщі, до складу якої увійшли парламентарії Сейму та команда України, у складі народних депутатів України та збірної Львівської міської ради. У другому таймі на футбольному полі зіграли також Сашко Положинський, лідер гурту «Тартак» та Ігор Пелих, ведучий концерту.

Кульмінацією свята стало унікальне музичне дійство «Кордон 803» за участю «Океан Ельзи», «Тартак», «Бум Бокс», Каї, «T.Love» та «Karimski Club».

     Гурт «T. Love», заграли гарний рок-н-рол. Мунєк постійно показував, що його гурт не можна відправляти на пенсію «за віком», викрикуючи до публіки, співаючи польською, українською та англійською і скачучи з мікрофоном.

     «Польська легенда Кая», – так її представив Ігор Пелих, співведучий вечора. Для когось ця пані була білою плямою, для когось – лише виконавицею пісні «Spi, kochanie, spi», а для когось – справжньою живою легендою.

     «Тартак» усіх поставив на вуха, але, звісно, міг зробити і більше. Тільки чотири пісні, хоча народ показував, що здатний скакати довго і витримати більше. Замість «Гуляйгорода» для виконання «Чорноморця» на сцену вийшли двоє приємних панянок. Відспівали гарно, та все ж  «Гуляйгород» замінити їм не вдалося – чогось не вистачало.

    «Океан Ельзи» – це «Океан Ельзи». Енергійно, гарно, голосно, якісно, кльово. Посеред концерту просто перед очима, на колонку «прилетів» чийсь бюстгальтер;)

     «Карімскі клаб» – це якась суміш настільки різноманітної музики, що разом би не уявилося. Проте змішано все дуже гарно, і слухати було приємно.

     А «Бумбокс»… перед першою ночі просто відкрив усім «друге дихання» та дав можливість пірнути з головою у потік суперової музики і заспівав «Квіти у волоссі» – пісню, котру, кажуть, на концертах, як правило, не співають. Всі ті найвідданіші і найспрагліші, що дочекалися на холоді «бумбоксівців», сповна їм віддячили підспівуваннями, танцями, криками та викликанням «на біс». 

     Чудове дійство, сповнене енергетикою, яка потім не дає спокою дуже довго, адже роки йдут, держави розширяються… тому треба прибирати кордони і жити, як казав котик з мультфільму, врешті-решт «…дружно!»

АТУМ®

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *