Конкурс КВК серед шкіл міста

    30 січня у Ковельському ПУМі відбувся конкурс веселих та кмітливих, у якому взяли участь команди таких шкіл: ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3, Ковельська міська гімназія, ЗОШ №5. Були різні конкурси: «розминка», «Ми пішоходи», «Я від баби втік і від діда зміг…», «Аварія світлофора у час пік» та інші. Усі учасники дуже гарно підготувалися, було весело та цікаво.

    Уболівальники також не забули підготуватися – зробили багато плакатів. Тобто підтримка, яка так потрібна тим, хто на сцені, була просто супер.

    Найбільше мені сподобався останній конкурс, у ньому було багато пісень і танців. Та не менш цікаво пройшли всі інші конкурси.

    Та надійшов час останнього конкурсу, після якого журі оголошувало переможця. У той час, як вони радились, виступила з кількома своїми піснями учениця 3-ї школи Бєлікова Марина. ї

    Ось настав найважливіший момент. І журі оголосило переможця. Перше місце посіла команда 3-ї школи, друге – команда 1-ї , 3-тє – ковельської міської гімназії. Переможців та учасників нагородили грамотами та невеличкими подарунками.Сидорук Маргарита

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *