КОЛКИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ!»

     16 квітня 2011 року в смт. Колки Маневицького району Волинської області в рамках проекту «Зробимо Україну чистою!» відбулася акція «Зробимо Колки чистими».

     Ініціатором проведення акції є Колківський осередок Пласту – Національної скаутської організації України, керівником якого є Олександр Лавришик.

     Загалом в акції взяло участь близько 300 волонтерів.

     Слід зазначити, що із 22 депутатів селищної ради, до яких зверталися пластуни, крім Лотвін Ганни, участь у акції особисто не взяв жоден.

     Прибирання було заплановано на 8-ми ділянках, на кожній з яких координаторами виступали члени «Пласту». Однак було охоплено значно більшу територію.

     Усього було прибрано близько 15 км узбіччя дороги. Зібрано близько 400 мішків сміття місткістю 120 літрів кожен. Тепер цей непотріб утилізований і не шкодитиме навколишньому середовищу. Волонтери смт. Колки задоволені результатом своєї праці, але на досягнутому зупинятися не хочуть. Вони впевнені, що це лише початок.

     Пластуни осередку «Станиця Колки» висловлюють вдячність підприємцям, які надали матеріальну підтримку для проведення акції.

     29 квітня 2011 року в смт. Колках виступлять з підтримкою акції гурти «Фіолет» з м. Луцька, «Інші» з Володимира-Волинського, «Елегія» з Нововолинська. Для волонтерів акції вхід буде безкоштовний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *