ГО “Реабілітаційний центр”

“Ангели з одним крилом”

    Уже 10 років працює в нашому місті громадська організація „Реабілітаційний центр” для дітей та молоді з інвалідністю, створений силами батьків, яких об’єднало горе і бажання допомагати один одному. Коли у сім’ї народжується хвора дитина, та ще й з діагнозом – дитячий церебральний параліч (ДЦП), коли лікарі не дають надії на повноцінне життя і не можуть вилікувати – життя для всієї родини, здається, зупиняється.

    Великою радістю для сімей з такою проблемою стало заснування „Реабілітаційного центру”, котрий очолила Славікова Наталя. Нажаль, організація немає власного приміщення і тому орендує частину приміщення в Ковельського дитячого садочка № 10. Зроблено чимало корисного: проведено благодійні заходи, концерти; організовано міські міні-спартакіади серед дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями, виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва; відкрито зал активної реабілітації інвалідів, бібліотеку спеціальної літератури для батьків, ігротека для дітей. Реалізовані проекти: гурток «Творче коло», дитячий клуб «Гуморист», «Школа матері».

    Якою невимовною радістю було проведення міні-спартакіад для дітей-інвалідів! Неможливо описати словами ті вогники щастя, які загорялися в очах дітей. Ці змагання дали їм поштовх для розвитку можливостей та додали впевненості в собі.

Чудово, що є люди, які з розумінням ставляться до дітей з особливими потребами. Наприклад, Лідерська Асоціація Незалежних Дистрибюторів ЛАНД – спонсор „Реабілітаційного центру” ось уже кілька років. Завдяки їхній допомозі члени центру освоїли техніку бісероплетіння, а також бібліотека поповнилася новим книгами, гуртки отримали необхідний матеріал для роботи, для найменшеньких були подаровані вітаміни. Прислуховується та не лишається осторонь і міська влада, яка фінансово підтримує діяльність Центру та допомагає в організації усіх заходів.

    „Ніж сварити велику темряву, краще запали маленьку свічку” – такий девіз у працівників Ковельської громадської організації „Реабілітаційний центр”. Саме тому був створений центр у Ковелі. У ньому всі оточені любов’ю, увагою та турботою. Кожен має умови для самовираження Добре, коли батьки мають надію поліпшити стан своїх дітей, але варто пам’ятати, що діткам необхідне тісне спілкування у сімейному колі.. Ось наприклад: спортивний зал, уроки польської мови, а також малювання, плетіння із бісеру, заняття співом, вивчення комп’ютера. Так що немає часу нудьгувати.

    Можемо порадіти успіхам Сашка Максимчука, який досяг високого рівня – став оператором комп’ютерного набору. Олена Тарасюк, Ніна Пилипюк, Тетяна Баюк стали професійними майстриням по бісероплетінню. Валя Літвінчук виготовляє картини в техніці аплікації. Завдяки Центру вони знайшли своє місце у житті.

    Сім’я Славікових не зупиняється на досягнутому. Пані Наталія повторює: «Ми всі ангели з одним крилом і мусимо обнятися, якщо хочемо злетіти, адже тільки разом можна досягти найвищого польоту».

    За її любов та ласку, доброту та ніжність батьки висловлюють велику подяку і низько вклоняються.

Оля

Стаття надана молодіжним медіа-проектом “Птаха”

Координати Центру: вул. Сєченова 15а ( в приміщенні дитсадка №10),

тел.: 8 (03352) 5-15-34, моб.

МТС 8 (050) 690 4 990,

Beeline 8 (068) 502 0 496.

Адреса для листування: а/с №52,

м. Ковель, 45001.

Голова правління: Славікова Наталія Василівна.Стаття надана молодіжним медіа-проектом “Птаха”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *