FREAKSEIGHT SESSION

    У листопаді 2008 року я знову потрапила до Львова, у виставковий центр «Лемберг», де відбулася неординарна та довгоочікувана подія – техно-фестиваль FREAKSEIGHT SESSION. У Львові ще жодного разу не збиралися на одному танцполі найвідоміші ді-джеї з чотирьох країн ЄС – Швеції, Німеччини, Бельгії та Польщі, а також найкращі представники України, тому це було надзвичайно колоритне свято музики+свято ТЕХНО!

     Тішили слух надзвичайні гості, а саме: Xenia Beliayeva (Hamburg, Germany), Zoo Brazil (Stockholm, Sweeden), Dj Derrick (Lviv), Don Santos (Brusseles, Belgium), Jack Creed (Warzaw, Poland), DJ Mays (Odessa), Dj Spartaque (Kiev), DJ Evol (Lviv), Dj MaGooch (Iv.-Frankovsk), Dj Puncher (CHILDRENOFTHESUN, Chernivtsi).

     На площі понад 5 тисяч квадратних метрів (найбільша площа, яку будь-коли орендували у Лемберзі та й у Західній Україні загалом) зібралися клабери віком від 18 до 35 років. Організатори забезпечили найсучаснішу систему безпеки, понад 30 осіб професійної охорони «Аутпост» і карети швидкої допомоги. Окрім того, до послуг відвідувачів діяли заклади харчування, великий гардероб та барні стійки з різними напоями. Технічне забезпечення львівського техно-рейву- найвищого рівня (робоча потужність звуку – понад 50 кВт, світло – 40 кВт).

     Відео-шоу знову порадувало+просто МЕГА!!!

    Серед усіх ді-джеїв, які виступили на рейві, найвідоміший та найочікуваніший цілою армією скажених українських шанувальників – ді-джей Zoo Brazil (Джон Андерссон). Він реально порвав на дрібні шматки публіку і мене в тому числі, довго ж потім я себе збирала;)

     Львівський техно-фестиваль FREAKSEIGHT SESSION дав можливість Львову почути найвідоміших ді-джеїв, що задають музичний тон у Європі, яких радо чекають усі світові клуби!

     Саме завдяки цим іменам зароджується музична мода і формується музичний смак українського та світового клабера.

АТУМ®

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *