«Фліт»: весна, лірика, кохання…

    Нарешті прийшов час весни. Час, коли кохання та романтика розбурхують змерзлі після зими почуття…

     А зігріті весняним сонцем серця так і вигукують: «Кохай мене!». Гурт «Фліт», хоч і не обділений увагою з боку шанувальниць, але у своїй останній відео-роботі, наче благає: «Кохай мене!».

     Допоки живе кохання, поруч завжди будуть ходити ревнощі, норов та образи. Але велике бажання двох закоханих сердець бути разом не зупинить нічого. Навіть вирваний аркуш паперу не останній в зошиті життя. А Кузьма, який, до речі, знявся в одному з епізодів, наче доводить, що історія закоханих тільки-но розпочнеться.

    А от що кажуть самі хлопці про кліп «Кохай мене»: «У нашому репертуарі це чи не найліричніша пісня. Придумали її ще в минулому році, і знову ж таки – на весні. Та шлях до оприлюднення треку був тернистий. Зразу зрозуміли, що це не рядове Флітівське творіння. Подумали про виконання її разом ще з якимись музикантами, а оскільки в той час частенько бували у радіоцентрі ФДР, і туди ж забігав Кузьма, то й довго не думали про те, з ким її заспівати».

     Втім, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому до вашої уваги гурт «Фліт» презентує «викоханий та вистражданий часом» кліп.

За матеріалами: http://www.navsi100.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *