День здоров’я у ГО «Реабілітаційний центр»

     7 квітня в Україні традиційно відзначають День здоров’я. Освітні установи, громадські організації намагаються виокремити цей день серед інших, проводячи різноманітні заходи.

     У ГО «Реабілітаційний центр» відзначили День здоров’я відповідно до можливостей учасників заходу. 

     Так, вступне слово з переглядом фільму щодо пропаганди здорового способу життя, профілактики ВІЛ та СНІДу прозвучало з вуст в.о. директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Медвєдєвої. Після корисної інформації учасники ставили питання та отримували відповіді на них.

     Відповідним продовженням дня стали тематичні конкурси, в яких за певний час учасники згадували назви засобів для гігієни; без коментарів показували дії, що можна виконати певними засобами – цікаво було спостерігати збоку за звичними для всіх діями, що в колективному виконанні видаються чимось особливим – без усмішок не обійшлося. Це додало гарного настрою як учасникам, так і глядачам. Допомагали у  проведенні конкурсів волонтери-учні з міської гімназії та ЗОШ №1.

     Сюрпризом для присутніх стала розважальна програма ГО «Молодіжний центр Ковель» та клубу «Капітошка», яка посередництвом веселих клоунів та лялькових героїв перенесла глядачів у казковий світ.

     Варто зазначити, що без участі в заході Людмили Філімонюк та Юрія Шлюєва, що стали спонсорами – День здоров’я пройшов би без солодкого присмаку свята.

 

Тетяна ЧЕРНОБРОВА,

фото Юрія СЛАВІКОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *