Безпечний секс? Не смішіть мене!

– Вам відомо, скільки ВІЛ-інфікованих в усьому світі?
– 40 млн.

– Через які рідини організму може відбутися зараження ВІЛ?
– Їх чотири: кров, материнське молоко, сперма, рідина в статевих органах жінки.

– Який найбільш поширений шлях передачі ВІЛ?
– Статеві контакти, внутрішньовенне введення наркотиків, від матері до плоду.

– Чи може презерватив захистити людину від інфікування ВІЛ на 100 %?
– Звичайно, не може.


     Виробники презервативів говорять, що максимальна надійність їхньої продукції 97-99%. Вони за допомогою електроніки тестують та контролюють розмір пористості. Цю пористість ви не зможете побачити на власні очі, тому що вона мікроскопічна. Щоб ви зрозуміли, наскільки малі чоловічі сперматозоїди, наведемо простий приклад: у кришечці від «Соkа-Соlа» їх вміщається 800 мільйонів!

     А вірус ВІЛ у 450 разів менший за сперматозоїд. Якісні презервативи не повинні пропускати сперматозоїди і вірус. Такі презервативи продаються в аптеках і на їх упаковці повинен стояти знак якості. Багато із дешевих презервативів, які продаються в різних кіосках, неякісні, у них ніхто не може гарантувати розмір пор та якість матеріалу. Але головна небезпека в тому, що на практиці презерватив може лопнути чи знятися. На деяких презервативах виробники вказують: «Зберігати в сухому, прохолодному місці». А хто з вас носить холодильник із собою? Отже, він може бути просто зіпсованим чи пошкодженим.

     Ось один із багатьох цікавих тестів практичної ефективності презервативів, проведений у Англії: 1000 подружніх пар зобов’язали протягом року при кожному статевому акті використовувати презерватив. Наприкінці року 150 жінок були вагітні.

     У 1995 році в США відбулася велика міжнародна конференція, у якій взяли участь більше, ніж 3000 сексологів. Вони зібралися, щоб обговорити проблему СНІДу. На питання анкети: «Чи мали б ви статеві стосунки із ВІЛ-інфікованою людиною, використовуючи найякісніші презервативи?» – всі вони відповіли: «Ні!». Самі лікарі не довіряють презервативам.

     Медична література говорить: «Використовуйте презервативи, щоб зробити секс безпечнішим», а ми чуємо: «Секс із презервативом безпечний». Ви бачите різницю? Чим більше статевих партнерів людина має, тим більше виростає ризик, і презерватив не врятує, бо може порватися чи підвести з іншої причини. Це питання часу.

     Рекомендація ВОЗ (у Міжнародний день боротьби зі СНІДом 1992 року): «Максимально надійним способом захисту від зараження ВІЛ статевим шляхом є сексуальне утримання та вірність неінфікованих партнерів один одному». Сьогодні у світі збільшується кількість молодих людей, які з різних причин вирішують почекати із сексом до шлюбу.

     50% людей вмирає протягом 10 років після інфікування ВІЛ. Сучасні ліки можуть лише продовжити їхнє життя, але не можуть знищити вірус ВІЛ чи зупинити його.

     Статистично в Україні кожен 100-й є ВІЛ-інфікованим. Відомі випадки, коли дівчата, які спали зі своїм хлопцем лише один-єдиний раз, відразу ж інфікувалися ВІЛ.

     Що формує наші погляди про те, коли можна починати статеве життя ? – засоби масової інформації.

     Хтось підрахував, що 85% всього сексу по телебаченню та у кіно пов’язано із короткочасними стосунками поза шлюбом. Ця тема завжди цікава глядачу, і тому фільми мають високі рейтинги. Спекулюючи нашими почуттями, ділки заробляють великі гроші.

     – Алкоголь.

     Чи впливає алкоголь на нашу сексуальну поведінку? Звичайно, так. Якими бувають дівчата, коли вони напиваються? Поступливими.

Хлопці про це знають і користуються цим.

– атмосфера оточення.

Чи впливають на нас друзі, товариші, знайомі? Ми не хочемо собі зізнатися у цьому, але впливають.

Хочу розповісти історію однієї дівчини, яку звати Катя. Вона вирішила, що буде берегти себе цнотливою і чистою до шлюбу зі своїм єдиним коханим чоловіком. Але у класі її не зрозуміли. Дівчата постійно сміялися з неї і казали: «Ти монашка, дикунка!». Хлопці жартували: «Катька, ну ти зовсім, насолоджуйся, поки молода!», – і робили на її адресу різні натяки. Якось, коли однокласники почали знов діставати її, вона повернулася і спокійно сказала: «Послухайте, у будь-який момент, коли я захочу, у будь-який день, місяць чи рік я зможу віддати свою цнотливість і стати такою ж, як і ви, але ви вже ніколи не зможете стати такими, як я!».

Секс – це щось дуже красиве і дорогоцінне. Секс не є метою. Він є засобом, з допомогою якого чоловік та дружина можуть виразити своє кохання і справжню відданість один одному, щоб зміцнювати стосунки протягом усього життя. Мати секс – це значить віддатися іншій людині повністю, так, як нікому іншому. Такі стосунки називаються шлюбом. В одному з технікумів лектор запитав: «Хлопці, скажіть відверто: якби перед вами стояли дві однаково гарненькі дівчини, але одна була б цнотливою, а друга – зі значним сексуальним досвідом, і в неї до вас було сім партнерів, яку б ви взяли собі за дружину?» Всі відповіли, що одружилися б із цнотливою…

Жінка бажає чоловіка, для якого вона буде останньою. Чоловік бажає жінку, для якої він буде першим.

Останнім часом став популярним так званий шлюб «на пробу». У 1966 році в Англії перед весіллям жили разом лише 3% пар. Інші зберігали дошлюбну чистоту. У 1988 році перших вже було 48%. Очікувалося, що шлюби, де були «попередні тренування», будуть міцніші. Але виявилося зовсім навпаки. Згідно статистиці, 70% розлучених жінок жили зі своїм чоловіком ще до весілля.

Жінка не схожа на чоловіка, як і чоловік не схожий на жінку. По-справжньому і до найменших подробиць люди пізнають одне одного лише у шлюбі, і це пізнання триває усе життя. Інтимний зв’язок на пробу не покаже, наскільки міцне ваше кохання. Статевий зв’язок поза шлюбом відрізняється від того, що мають чоловік та дружина. Плавати не навчишся у ванні. Для цього потрібна достатня кількість води. Лише шлюб є тим озером справжнього кохання. Навіть якщо випробування сексом пройдуть успішно, це ще не гарантує щасливого шлюбу.

Інформація надана МГО “За життя”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *